welllness

 

Od wielu lat wspieram w:

 

* szukaniu trafnych rozwiązań i pomysłów dla poprawy jakości życia,  zdrowia, rodziny, relacji. 

 * docieraniu do przyczyn i wyzwalaniu z długotrwałych stresów i przewlekłych chorób tam gdzie tradycyjna medycyna nie pomogła.

* własnej efektywności i skuteczności każdego , kto pracuje z ludźmi biznesmenów, terapeutów, masażystów, pedagogów, psychologów, lekarzy, coachów  
* odkrywaniu i rozwijaniu własnych potencjałów

* prowadzę warsztaty szkoleniowe dla masażystów, terapeutów z własnej wydajności , szlifowaniu umiejętności

* uczę moich metod autorskich  masażu, procesów własnych w tworzeniu swego życia, terapii tańcem, relaksacji,  transformowania emocji , inspirowania siebie i otoczenia
* budowaniu własnego życia w radości i zdrowiu
* tworzeniu spełnionych relacji
* własnej motywacji
* wzmacnianiu własnej siły życiowej i witalności
* skoncentrowaniu energii na własnych celach
* wyzwalaniu siebie z więzienia emocjonalnego 

* kobiety szukające własnego spełnienia, regeneracji i atrakcyjności

* mężczyzn przeciążonych, bedących na zakrętach życiowych uczę własnej siły psychicznej i zaufania do siebie

* terapia z osobami niepełnosprawnymi psychicznie i fizycznie

* akceptacji i szacunku do swej osoby

* podążania w życiu własną drogą

* odkrywania własnej wartości

* stawianiu zdrowych granic w relacjach

*opuszczaniu toksycznych sytuacji

 

Anioł który robi co mu się podoba

Poza tym mam artystyczną duszę. Piszę, tworzę, fotografuję, obserwuję życie, wyciągam wnioski i ciągle się uczę

Więcej mojej twórczości tutaj

 

Jestem terapeutą holistycznym od szczęścia i zdrowia. Duszy i ciała.

Zajmuję się uruchamianiem samouzdrawiania w ciele, przywracaniem sił życiowych i zadowolenia., uwaniam od bólu i stresu, wspomagam w zdrowieniu. 

Jestem pasjonatką życia, miłośniczka bycia w zgodzie ze sobą i naturą. Potrzeba szukania skutecznej metody pomocy ludziom zaprowadziła mnie na liczne seminaria i certyfikaty z medycyny energetycznej, psychologii i terapii, neuronauk, fizyki kwantowej, biologii przekonań i innych sztuk uzdrawiania. Jednak dla mnie praca z ludźmi to coś więcej niż zdobyte dyplomy. To raczej empatia i zrozumienie każdego indywidualnie. Z doświadczenia wiem, że każda osoba nosi w sobie swoją własną historie, dlatego każdego traktuję bardzo indywidualnie i docieram do naturalnych pokładów regeneracji organizmu.
Moja energia jest uniwersalna. Działa na każdą przypadłość cielesną, emocjonalną, życiową, rodzinną, osobistą. Rozwinęłam w sobie dar przywracania równowagi w człowieku. Moj potencjał energetyczny jest  mocno balansujący, odżywiający i uskrzydlający. Mam dobry kontakt z intuicją, co sprawia, że widzę to co prawdziwe w człowieku.
Dla mnie najlepszym certyfikatem jest każda osoba, której pomogłam i to sens mojej pracy .

Od zawsze wiedziałam, że chcę inspirować ludzi do szczęśliwego życia. Chcę wydobywać z Ciebie to co najlepsze i towarzyszyć Ci w drodze do Twoich potencjałów, abyś tworzył życie dobre jakościowo na poziomie ciała, umysłu i duszy.Praca z ciałem i duszą, zdobyta wiedza z rozwoju osobistego pozwoliły mi odnależć swoją   ścieżkę. Mam w sobie dużo harmonii, inspiracji, motywacji i entuzjazmu i chę tym dzielić się ze światem. Chcę przywracać dobre samopoczucie w ciele i na duszZapraszam tych, którzy są gotowi, aby  wreszcie oddychać pełną piersią i zacząć żyć. Justyna Zięba 4

 

 

 Mam wiele akceptacji i zrozumienia dla każdego, ale też jestem święcie przekonana, że w każdym tkwi potrzeba by się cieszyć i być szczęśliwym. I taki jest cel, aby wspólnie dotrzeć do przestrzeni fajnej jakości życia.

 

Jeśli i Ty potrzebujesz wytchnienia od codzienności, podróży w głąb siebie lub uruchomienia sił życiowych - serdecznie zapraszam.

 

Zachęcam również do zaglądania na  blog dom duszy i ciała

 

Jeśli moja praca i twórczość ma dla Ciebie sens zapraszam do obserwowania na

 

instagram https://www.instagram.com/relaksacja_medytacja_kreacja/

 

 

fb https://www.facebook.com/rozkwitduszyiciala

 

 

Jesli masz do mnie jakieś pytania zapraszam do kontaktu

Będzie mi niezwykle miło jeśli po wizycie podzielisz się ze mną refleksją i wrażeniami na stronie w OPINIACH 

 

 

psychoterapia  Psychosomatyka MEN Fizjoterapii Uzdrawianie Cert Massage I Cert massage II

                                                                                                                                                                                                                                    

masaż głęboki refleksoterapia

 

 masaż kręgosłupaMasaż lomi lomi nui

 masaż ajurwedyjski masaż punktów spustowych

 masaż shiastsu masaż hinduski

masaż sportowy masaż klasyczny 

 
 
Moja wrażliwość duchowa
 
Wraz z własnym rozwojem odnalazłam połączenie z moją głęboką mądrością. Zrodziło się również odczuwanie jakości energetycznych, które mnie otaczają i odpowiedź jak należy je przetransformować. I w pracy coraz więcej używałam wiedzy wewnętrznej, a siła mięśni przy masażu stawła się mniej potrzebna.  Bo zmiany na najgłębszych poziomach ludzkiej natury są najtrwalsze, a ludzie odzyskują własną samoświadomość i stają się niezależni. Moja siła to subtelna siła duchowa.  Bardziej  czuję naturę człowieka i zachodzące w niej procesy.  Odnalazłam własną naturę w połaczeniu z większą naturą wszechświata. To był dość długotrwały proces i momentami niełatwy. Głęboki detox emocji i ciała. I właśnie wtedy kiedy dzieje się coś, czego logika nie rozumie rodziło się moje zaufanie do życia. Jedynie przyroda działała na mnie kojąco i wzmacniająco.
 
Pierwsze symptomy mojego jasnoczucia zrodziło się 20 lat  temu. Dar się objawił. Jednak moja psychika potrzebowałą czasu, aby sie ugruntować w tej umiejętności, by móc pracować dla ludzi z tej świadmomości.
 
Nauczyłam się również pokory wobec wartości jakie w sobie noszę. To znaczy, że moim zadaniem jest je chronić i używać w sposób dojrzały. Być może brzmi to dość górnolotnie. Jednak i tak chodzi o najzwyklejsze bycie w prawdzie. Akceptacje siebie w pełni. Kiedy pozwalamy sobie być takimi jacy jesteśmy, ludzie to odczuwają i porozumienie następuje czasem bez słów w przytomnej obecności chwili. Również zaczynamy emanować tymi jakościami wokół siebie.
 
Ciało to jakby ekran , który pokazuje, co podziało się z naszą duszą. W pewnym momencie miałam przesyt metod, technik i wiedzy naukowej. Zaczęłam więcej wsłuchiwać się w siebie. Głębiej postrzegać ludzi. Łączyć historię życiową  człowieka ze stanem jego ciała i emocji. Podczas pracy korzystam z mojej mądrości i empatii. To działa jak siła zaprowadzająca harmonię. Ja jestem tylko jej przekaźnikiem czasem tłumaczem emocji i uczuć, a bywa i tak, że logika nie musi rozumieć, a regeneracja i tak zachodzi.
 
Okazuje się, że kiedy mamy dla siebie uważność. Nasza madrość wewnętrzna budzi się i przynosi najlepsze odpowiedzi i zna naszą najlepszą drogę. 
Odnalazłam w sobie tę iskrę, której wszyscy szukamy. To życie w takiej świadomości, gdzie, jest nam dobrze ze sobą. W skupieniu i uważności odnajdujemy to co ważne. Czujemy się zintegrowani, ugruntowani, jednocześnie w lekkości i pełnym zaufaniu do życia. To taka jabky swiadmość , że Wszechświat się o nas troszczy, bo jesteśmy jego ukochanym dzieckiem. Jednocześnie będąc w jedności z życiem i ludźmi. Dostając wsparcie i pomysły jakie są potrzebne i dobre na teraz.
 
I tak czuję, że każdego czeka właśnie taki proces mocnego "odkurzania" siebie z lękowej osobowości, presji, nadmiernej  kontroli, szukania zewnętrzych pocieszek, ograniczających przekonań. Niektórzy nazywają go ciemną nocą duszy. To jakby dostrajanie neszego DNA. Troche takie pozostanie samemu ze swoimi demonami. Umieranie starej osobowości, by narodzić się na nowo. Ku pocieszeniu moge powiedzieć, że po nim zostaje tylko to co prawdziwe, czysta świadomość. Bycie w tu i teraz. Pewna wolność w umyśle, ktora jest czystą przestrzenia do tworzenia nowego życia opartego o własne wartości. 
 
Narzędzia, które mnie wspierały to :
sesje motywacyjne, sesje odkrywnia własnych potencjałów,
muzyka, malowanie intuicyjne, praca z ciałem, masaż, automasaż z wykorzystaniem wałków, piłek i podłogi, 
uwalnianie własnych napięć
praca z intencją
pisanie , pozwalało bardziej zrozumieć jaki temat się we mnie oczyszcza.
ćwiczenia fizyczne, ćwiczenia tybetańskie, rozmowy z moimi nauczycielami.
taniec, medytacja, relaksacja, spacery, kontakt z naturą, 
świadome oddychanie
Uporządkowanie własnych emocji i wartości. 
 
Wszystko to wzbogaciło mój dotychczasowy warsztat pracy.  Dlatego tak bardzo rozumiem z czym każdy człowiek się mierzy.
 

 Tymczasem życzę wielu powodów do zachwytu i wewnętrzej harmonii :)

 

Justyna Zięba